Logo: ALPANET

ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Coś więcej niż strony www coś więcej niż pasja

Pasja tworzenia

maj

2020

ALP VISUAL SYSTEM

AUTORSKIE SYSTEMY KLASY CMS

Logo: ALPANET

Interaktywna
mapa dystrybutorów

Kilka miesięcy temu, dla naszego klienta Zakładów Azotowych Chorzów S.A. uruchomiliśmy dwa serwisy WWW, każdy dedykowany osobnej linii produktów Spółki, a mianowicie: azoplon.pl oraz fertiplon.pl.

W ostatnim czasie wyposażyliśmy obydwa serwisy w interaktywną mapę dystrybutorów poszczególnych produktów. Mapa, powstała w oparciu o technologię CSS i JavaScript, pozwala na wyświetlenie sprzedawców z całego kraju, jak i daje użytkownikowi możliwość wyświetlenia sprzedawców tylko z danego województwa. W prosty i szybki sposób pozwala również pozyskać dane teleadresowe danego dystrybutora.

Oczywiście mapa jest w wykonana w technice RWD, więc dopasowuje się ona do rozmiarów ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlana. Administrator serwisu ma z kolei pełną kontrolę nad danymi dystrybutorów, może dodawać nowe wpisy i pozycje na mapie, aktualizować istniejące bądź je usuwać.

Serdecznie dziękujemy Zakładom Azotowym Chorzów S.A. za zaufanie jakim nas obdarzyli i wybranie naszych usług. Czekamy z niecierpliwością na kolejne zlecenia ;).

40/100

Dziękujemy
za zaufanie
Coś więcej niż

Strony www


coś więcej niż pasja

0+

Zrealizowanych
projektów

0+

Obsługiwanych
klientów

Pasja tworzenia

0

Lat
doświadczenia

Skontaktuj się z nami
- z niecierpliwością czekamy
aby móc zrealizować z Tobą
nasz pierwszy, wspólny projekt

PasjaTworzenia

Logo: ALPANET

Ciasteczka podajemy zwykle do kawy.
Natomiast tutaj, dzięki włączonej
obsłudze cookies, strona będzie
działać bardziej efektywnie.