Certyfikaty SSL

Specjalnie dla naszych klientów, z dniem dzisiejszym tj. 13.05.2013 nasza oferta została poszerzona o certyfikaty SSL, do których zakupu serdecznie Państwa zachęcamy.

Czym jest certyfikat SSL? Najprościej rzecz ujmując, jest to idealne rozwiązanie dla właścicieli serwisów internetowych, gwarantujące poufność oraz bezpieczeństwo danych przesyłanych między serwerem WWW, na którym osadzony został dany serwis internetowy, a komputerem Internauty, który odwiedza tenże serwis - informacje przesyłane między Internautą, a serwisem WWW nie mogą zostać przechwycone i odczytane przez osoby trzecie. Ponadto, dzięki certyfikatowi SSL Internauta może poczuć się pewny, że odwiedzana przez niego strona jest tą właściwą i nie padł on ofiarą phisingu czyli podszywania się pod serwis internetowy danej firmy czy też instytucji. Przeglądarka informuje w odpowiedni sposób o aktywnym certyfikacie SSL (zazwyczaj ikonką kłódki), który nadany został serwisowi WWW przez godną poszanowania firmę bądź instytucję. Tym samym więc jest to gwarancja wiarygodności oraz rzetelności danego serwisu.

W naszej ofercie znajdują się certyfikaty SSL znanej firmy Unizeto Technologies S.A. ze Szczecina. Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej na temat certyfikatów SSL.