Logo: ALPANET

ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Coś więcej niż strony www coś więcej niż pasja

Pasja tworzenia

cze

2024

ALP VISUAL SYSTEM

AUTORSKIE SYSTEMY KLASY CMS

Logo: ALPANET

Automatyczny
system licytowania

Z radością informujemy o wdrożeniu nowego, automatycznego systemu licytacji gołębi, który został zaprojektowany, aby ułatwić naszym klientom proces licytowania, jednocześnie zwiększając dynamikę i emocje podczas aukcji.
Jak działa automatyczny system licytacji?

Ustalanie limitów przez klienta
Nasz nowy system pozwala klientom na ustawienie indywidualnego limitu kwoty, do której są gotowi licytować danego gołębia. Dzięki temu rozwiązaniu, uczestnicy aukcji mogą kontrolować swoje wydatki i jednocześnie skupić się na strategii licytacji bez potrzeby ciągłego monitorowania przebiegu aukcji.

Reakcja systemu na działania innych uczestników
Automatyczny system licytacji jest wysoce responsywny – reaguje na każde nowe przebicie dokonane przez innego uczestnika aukcji. Jeśli cena gołębia zostanie podniesiona przez innego licytanta, system automatycznie zareaguje, podbijając stawkę do wcześniej ustawionego przez klienta limitu. Proces ten trwa do momentu, gdy limit zostanie osiągnięty, co zapewnia, że klient nie przepłaci za gołębia, a jednocześnie zwiększa jego szanse na wygraną.

Transparentność procesu licytacji
Ważne jest dla nas, aby wszyscy uczestnicy aukcji byli świadomi, że część ofert pochodzi od automatycznego systemu licytacji. Dlatego każde podbicie dokonane przez system jest jasno oznaczone i widoczne dla wszystkich uczestników. To zwiększa przejrzystość aukcji i pozwala każdemu uczestnikowi na podejmowanie świadomych decyzji.

Korzyści z wdrożenia automatycznego systemu licytacji
Większa kontrola nad wydatkami – Uczestnicy aukcji mogą ustalić maksymalny limit, jaki są skłonni wydać, co pozwala na lepsze zarządzanie budżetem.
Efektywność licytacji – Automatyzacja procesu pozwala na szybsze reagowanie na zmieniające się stawki, co jest szczególnie ważne w gorącej atmosferze aukcji.
Komfort użytkownika – Uczestnicy aukcji mogą skupić się na strategii licytacji bez konieczności stałego monitorowania każdej oferty.

Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym klientom ten zaawansowany i przyjazny użytkownikowi system licytacji, który jest kolejnym krokiem w kierunku technologicznej innowacji w branży aukcji gołębi. Zachęcamy do wzięcia udziału w nadchodzących aukcjach i przetestowania nowego systemu w działaniu!

1/100

Dziękujemy
za zaufanie
Coś więcej niż

Strony www


coś więcej niż pasja

0+

Zrealizowanych
projektów

0+

Obsługiwanych
klientów

Pasja tworzenia

0

Lat
doświadczenia

Skontaktuj się z nami
- z niecierpliwością czekamy
aby móc zrealizować z Tobą
nasz pierwszy, wspólny projekt

PasjaTworzenia

Logo: ALPANET

Ciasteczka podajemy zwykle do kawy.
Natomiast tutaj, dzięki włączonej
obsłudze cookies, strona będzie
działać bardziej efektywnie.