ASSYSTEMS SYSTEM PRZEGLĄDÓW - Blog - Alpanet - Polskie Systemy Internetowe - strony www

Blog

STARTUPNowoczesny system do zarządzania stroną WWW
AV1
TECHNOLOGYALP VISUAL SYSTEM
ASSYSTEMS <span class=SYSTEM PRZEGLĄDÓW" />
Podziel
się ...
Na zlecenie naszego klienta, firmy A.S.Systems, wykonaliśmy dedykowany system ułatwiający robienie przeglądów bezpieczeństwa takich urządzeń jak drabiny, gaśnice, hydranty, zawiesie czy w końcu drogi ewakuacyji.

System umożliwia jego administratorom zdefiniowanie użytkowników, którzy będą dokonywali przeglądów, a także przydzielenie im grup urządzeń, którymi będą się zajmować (np. tylko gaśnice i hydranty). Użytkownicy dokonujący przeglądów, po zalogowaniu się na swoje konta, powinni zdefiniować konkretne urządzenia ze swojego miejsca pracy. Z kolei system do każdego z tych urządzeń przydzieli unikalny kod QR, który można pobrać w formacie PDF lub EPS, a także określa, co jaki czas dane urządzenie musi przejść przegląd. Od tej pory system będzie przypominał o zbliżającym się przeglądzie tego urządzenia. Pobrane kody QR powinny zostać wydrukowane w formie naklejek i znaleźć się na konkretnych urządzeniach.

Aby wykonać przegląd, kontroler powinien zostać wyposażony w urządzenie mobilne, które będzie w stanie zeskanować kod QR naklejony na kontrolowanym urządzeniu. Zeskanowanie kodu QR poskutkuje otwarciem na urządzeniu mobilnym strony zawierającej listę dotychczasowych przeglądów urządzenia wraz z ich szczegółami. Kontroler może szybko przejść do formularza tworzenia nowego przeglądu, którego pozycje różnią się w zależności od typu urządzenia. Na stronie formularza, kontroler jest informowany przez system o innych urządzeniach znajdujących się w sąsiedztwie, które również wymagają kontroli.

Listę przydzielonych do kontrolera urządzeń można filtrować na różne sposoby (np. według typu, lokalizacji, wprowadzonej frazy). Lista zawiera również informacje: o ilości skanowań danego urządzenia, wyniku ostatniego przeglądu, dacie następnego przeglądu. Listę urządzeń z wszystkimi potrzebnymi informacjami można szybko wydrukować.

W ostatniej aktualizacji dodaliśmy do systemu możliwość tworzenia przez kontrolerów kolejnych użytkowników, którzy będą posiadali dokładnie takie same prawa dostępu jak kontroler, który ich dodał do systemu.

ALPANET

Polskie Systemy Internetowe
42-400

Zawiercie

, ul. 11 Listopada 6B

Tel.: 32 67 000 97
E-mail: biuro@alpanet.pl

Polityka
Prywatności