Logo: ALPANET

ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Coś więcej niż strony www coś więcej niż pasja

Pasja tworzenia

lut

2019

ALP VISUAL SYSTEM

AUTORSKIE SYSTEMY KLASY CMS

Logo: ALPANET

Assystems
system przeglądów

Na zlecenie naszego klienta, firmy A.S.Systems, wykonaliśmy dedykowany system ułatwiający robienie przeglądów bezpieczeństwa takich urządzeń jak drabiny, gaśnice, hydranty, zawiesie czy w końcu drogi ewakuacyji.

System umożliwia jego administratorom zdefiniowanie użytkowników, którzy będą dokonywali przeglądów, a także przydzielenie im grup urządzeń, którymi będą się zajmować (np. tylko gaśnice i hydranty). Użytkownicy dokonujący przeglądów, po zalogowaniu się na swoje konta, powinni zdefiniować konkretne urządzenia ze swojego miejsca pracy. Z kolei system do każdego z tych urządzeń przydzieli unikalny kod QR, który można pobrać w formacie PDF lub EPS, a także określa, co jaki czas dane urządzenie musi przejść przegląd. Od tej pory system będzie przypominał o zbliżającym się przeglądzie tego urządzenia. Pobrane kody QR powinny zostać wydrukowane w formie naklejek i znaleźć się na konkretnych urządzeniach.

Aby wykonać przegląd, kontroler powinien zostać wyposażony w urządzenie mobilne, które będzie w stanie zeskanować kod QR naklejony na kontrolowanym urządzeniu. Zeskanowanie kodu QR poskutkuje otwarciem na urządzeniu mobilnym strony zawierającej listę dotychczasowych przeglądów urządzenia wraz z ich szczegółami. Kontroler może szybko przejść do formularza tworzenia nowego przeglądu, którego pozycje różnią się w zależności od typu urządzenia. Na stronie formularza, kontroler jest informowany przez system o innych urządzeniach znajdujących się w sąsiedztwie, które również wymagają kontroli.

Listę przydzielonych do kontrolera urządzeń można filtrować na różne sposoby (np. według typu, lokalizacji, wprowadzonej frazy). Lista zawiera również informacje: o ilości skanowań danego urządzenia, wyniku ostatniego przeglądu, dacie następnego przeglądu. Listę urządzeń z wszystkimi potrzebnymi informacjami można szybko wydrukować.

W ostatniej aktualizacji dodaliśmy do systemu możliwość tworzenia przez kontrolerów kolejnych użytkowników, którzy będą posiadali dokładnie takie same prawa dostępu jak kontroler, który ich dodał do systemu.

50/100

Dziękujemy
za zaufanie
Coś więcej niż

Strony www


coś więcej niż pasja

0+

Zrealizowanych
projektów

0+

Obsługiwanych
klientów

Pasja tworzenia

0

Lat
doświadczenia

Skontaktuj się z nami
- z niecierpliwością czekamy
aby móc zrealizować z Tobą
nasz pierwszy, wspólny projekt

PasjaTworzenia

Logo: ALPANET

Ciasteczka podajemy zwykle do kawy.
Natomiast tutaj, dzięki włączonej
obsłudze cookies, strona będzie
działać bardziej efektywnie.