Logo: ALPANET

ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Coś więcej niż strony www coś więcej niż pasja

Pasja tworzenia

paź

2014

ALP VISUAL SYSTEM

AUTORSKIE SYSTEMY KLASY CMS

Logo: ALPANET

Alpinworkv
nowe wyzwania

Z radością informujemy o zakończeniu prac nad naszym ostatnim projektem. Alpinwork – bo o nim dzisiaj piszemy – jest portalem zrzeszającym pracowników wysokościowych z firmami potrzebującymi ich usług. Prace nad Alpinworkiem pełną parą ruszyły w sierpniu. Przebiegały wieloetapowo i przy sporym nakładzie energii naszych zasobów ludzkich, jednak z naszego punktu widzenia była to współpraca bardzo przyjemna i owocna. Każdy szczegół był konsultowany, od grafiki po najmniejszą nawet funkcjonalność. Alpinwork był dla nas wyzwaniem, specyfika strony wymagała od nas wielu zaawansowanych skryptów.

Strona posiada swoją część społecznościową. Zarówno wykonawcy, jak i zleceniodawcy mogą zakładać swoje konta profilowe, opisywać swoje umiejętności i wymagania. Dzięki możliwości oznaczenia swojego położenia na mapie użytkownicy mogą nawzajem się wyszukiwać, tak po nazwie, jak i po lokalizacji.

System zamieszczania ogłoszeń z działami takimi jak „dam pracę”, czy „szukam pracy” pozwala na szybką wymianę informacji. Firmy łatwiej znajdą odpowiednich pracowników, a ci natomiast będą mieli łatwiejszy dostęp do zleceń. Wszystko podane w bardzo łatwy w obsłudze i przyjemny dla oka sposób.

A jeśli współpraca między pracownikiem a firmą okaże się owocna, zawsze jest możliwość dodania się nawzajem do listy znajomych. Pozwoli to na utworzenie silnej i prężnie działającej siatki kontaktów w branży prac wysokościowych.

Rzeczowe dyskusje i obustronna chęć, by stworzyć „coś więcej” doprowadziły do powstania portalu, na którego wspomnienie duma i zadowolenie pojawia się na naszych twarzach. Jeśli jesteście zainteresowani tą branżą lub po prostu chcecie zobaczyć, jaki efekt udało nam się uzyskać, zapraszamy pod adres www.alpinwork.pl

72/100

Dziękujemy
za zaufanie
Coś więcej niż

Strony www


coś więcej niż pasja

0+

Zrealizowanych
projektów

0+

Obsługiwanych
klientów

Pasja tworzenia

0

Lat
doświadczenia

Skontaktuj się z nami
- z niecierpliwością czekamy
aby móc zrealizować z Tobą
nasz pierwszy, wspólny projekt

PasjaTworzenia

Logo: ALPANET

Ciasteczka podajemy zwykle do kawy.
Natomiast tutaj, dzięki włączonej
obsłudze cookies, strona będzie
działać bardziej efektywnie.