Logo: ALPANET

ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Coś więcej niż strony www coś więcej niż pasja

Pasja tworzenia

maj

2011

ALP VISUAL SYSTEM

AUTORSKIE SYSTEMY KLASY CMS

Logo: ALPANET

Alpanet
wicemistrzem w lidze siatkówki

Zakończyła się ósma edycja Zawierciańskiej Ligi Piłki Siatkowej. W wielkim finale zmierzyły się dwa zespoły, które stały na podium również w poprzedniej edycji - Dopalacze kontra Alpanet.pl. Drużyna Alpanetu uplasowała się na na wysokim drugim miejscu, ustępując tylko obrońcom tytułu. Warto nadmienić, że w szeregach Dopalaczy występują zawodnicy, startujący w ligach zawodowych. Natomiast zespół Alpanetu składa się tylko i wyłącznie z amatorów czynnie uprawiających siatkówkę.

Finałowy pojedynek był bardzo zacięty i wyrównany. Drużyna Alpanetu prezentowała w tym meczu i w całym turnieju wysokie morale, zaangażowanie i zgranie zespołu. W pierwszym secie dopiero przy stanie 20-20 graczom Dopalaczy udało się odskoczyć od rywali i wygrać w tej partii. Dzielna postawa zawodników Alpanetu zaprocentowała wygraną w drugiej partii meczu o mistrzostwo. Alpanet był na prowadzeniu od początku tego seta. Po wyrównaniu wyniku przez rywali, reprezentanci Alpanetu nie dali im szans i końcówka seta należała do Alpanetu, który wygrał 25-22 i doprowadził do wyrównania w meczu. Porażka w partii drugiej podziałała mobilizująco na Dopalaczy, którzy od początku prowadzili trzeciego seta (14-20). Na ten odskok rywali potrafili odpowiedzieć nasi zawodnicy, którzy odrobili straty do jednego punktu. Ostatecznie jednak zwycięstwo w trzecim i w czwartym secie odnieśli Dopalacze. Tym samym obronili tytuł wywalczony przed dwoma laty.

Pragnąc podzielić się z Państwem osiągnięciami drużyny sportowej zapraszamy na stronę siatkowka.jur.pl. Tam znajdziecie Państwo więcej szczegółów na temat drużyny oraz rozgrywek Zawierciańskiej Ligi Piłki Siatkowej.

Pozostając w tematyce sportowej, zapraszamy do odwiedzenia oficjalnego serwisu STOWARZYSZENIA KLUBU SIATKARSKIEGO WARTA ZAWIERCIE pod adresem kswarta.jur.pl.

115/100

Dziękujemy
za zaufanie
Coś więcej niż

Strony www


coś więcej niż pasja

0+

Zrealizowanych
projektów

0+

Obsługiwanych
klientów

Pasja tworzenia

0

Lat
doświadczenia

Skontaktuj się z nami
- z niecierpliwością czekamy
aby móc zrealizować z Tobą
nasz pierwszy, wspólny projekt

PasjaTworzenia

Logo: ALPANET

Ciasteczka podajemy zwykle do kawy.
Natomiast tutaj, dzięki włączonej
obsłudze cookies, strona będzie
działać bardziej efektywnie.